Duben 2009

Miley-Video(29.4.)

30. dubna 2009 v 21:48 Miley Cyrus
Tak sem si řekla že toto sem dám :D Mě uplně Miley mile překvapila!! Jak běžela k tomu paparraziovi(snad ano ne?) a plácla si s nim a vypadalo to jako že ho objala :D Mě se zdá Miley hrozně moc šťastná,celá září! I jak tam říká ,,Everything is good :DLife is Gooood '' :D..Nevim proč,možná se jí daří ;) A vcelku budete rozumět!

Podívejte se :) Fakt úžasná! Žádný hvězdný manýry,normálně si s nim popovídala..Hrozně se mi líbí jak přiběhne a odběhne :D Uplně skvělá!Miluju tohle video :D
Ty víš,že tě milujeme Miley :-*


Nemám náladu...

30. dubna 2009 v 21:19 Žvásty paní domácí
Ahuj lidi :)
Tak zase píšu,nuda co?Jen vám chci říct pár věcí :)

> Bolí mě hlava :D = Už žádný články asi :(

> Zítra tu nebudu,zase výlet s Danem :P

> Chtěla jsem udělat novej design,mno,aspoň se pokusim,když mě bolí ta hlava....

A ještě sem dám Hippies fota ze dneška :D Ze školy :D Dokonce i Jířa měl tu bavlnku na palici :D


New CZ Bravo

30. dubna 2009 v 20:50 Ashley Tisdale
Dneska jsem si koupila nové Bravo a musím uznat,že jsem se docela načetla,tentokrát toho tam bylo docela dost! A docela mě překvapil! Dali tam přesně takový plakát který před nedávnem byl v Německém Bravu takže..je opravdu nádherný! A dám vám sem i pár článků :)

Poté tam psali že odhalili jméno Ashleyinina nového kluka,Scottaa fotka jak se tam jakoby vedou.
Poté tam psali,že kluci můžou jásat,že je Asley opět volná!

No chápete to?:D Jednou že je zadaná a podruhé volná...Ehm :D
free image host free image hostfree image hostfree image hostScans from BRAVO(De)

30. dubna 2009 v 20:30 Ashley Tisdale
Ashley je už zase v Bravu a opět Německém..Němci si nemohli nechat ujít její pusu se Scottem a tak o tomto udělali celý článek..Nicméně také bych si to ráda přečetla :) Bohužel to nepůjde :D


Twitter Messages#7

30. dubna 2009 v 19:17 Miley Cyrus
,,Poslouchám Jamese Taylora na mé cestě do práce :) ''Tak si ho užij Mil :)

Twitter Messages#6

30. dubna 2009 v 19:15 Miley Cyrus
,,Nespavost-potíže neboli zůstat vzhůru.Právě jsem se diagnostikovala sama,jsem osoba trpící nespavostí :(''
No jo Miley,taky se mi stává že nemůžu usnout třeba do 2 x) Neboj,za chvíli bude doba kdy se ti bude usínat raz dva,ale..nespůsobujou to tvé problémy týkající se ,,drbů''na internetu?Kdo ví...

Twitter Messages#5

30. dubna 2009 v 19:09 Miley Cyrus
,,Proč vstávám každý den v 5 hodin? Chci spát dokud budík nedopípá..Je toho tolik na co se chci zeptat :(
No jo chudák Miley,vstávat tak brzo bych také nechtěla :(

Vanessa>LG Rumorous Night with Heidi Klum in West Hollywood (28.4.)

29. dubna 2009 v 20:43 Vanessa Anne Hudgens
Tak jako Ashley byla i Vanessa na akci LG Rumorous Night.Musím uznat,že to Vanessce hrozně moc slušelo,i když podle určitých informací jí kritici hodně zkritizovali výběr šatů,nevím jak vám,mě se osobně tyto šaty moc líbí :)


Ashley>on LG Rumorous Night with Heidi Klum(28.4.)

29. dubna 2009 v 20:34 Ashley Tisdale
Ashley Tisdale se včera objevila na akci v Západním Hollywoodě a to na LG Rumorous Night,musím říct,že to Ashley moc sluší,tmavější modré šaty jí seknou nejen barvou,ale také střihem,který je super. Zde máme k dispozici některé fotografie zachycující na akci právě Ashley,společně je tu například s Brittany Snow,kterou známe například z horroru Maturitní ples nebo s ,,Best Friend'' Samanthou Droke :)


Taylor>in Washington (28.4.)

29. dubna 2009 v 19:51 Taylor Swift
Taylor Swift byla včera spatřena ve Washintonu,kde odlétala na svůj další koncert.Taylor má teď pěkně nabitý program,protože má koncertní šňůru,která asi ještě chvíli potrvá.Předskokany na jejích koncertech je skupina Gloriana a Kellie Pickler...Musím podotknout,že jí to moc sluší,má na sobě krásné brýle a kontrastní botičky.Šaty jsou opět úžasné :)


Ashley>Leave the Hospital(28.4.)

29. dubna 2009 v 19:42 Ashley Tisdale
Ashley Tisdale včera 28.dubna opouštěla Good Samaritan Hospital v Los Angeles. Tvář jí zakrývala neznámá žena,podle zdrojů určitě nnemůžu říct,zda se jednalo o její maminku. Musím podotknout,že nevím proč jí takhle urputně zakrývala tvář,doufám,že se nestalo nic hrozného,ale asi ne,když byla večer na LG akci úsměvavá a plná elánu. Nutno podotknout ale,že slavné celebrity i když to nemají jednoduché dělají přesný opak,paparazzi si hned všimnou zamaskované celebrity,buď to je nebezpečná osoba nebo celebrita,takže co jim asi zbývá?
Miley Cyrus - Hannah Montana: The Movie Premiere in Paris (27.4.)

28. dubna 2009 v 21:19 Miley Cyrus
Jak už jistě víte,vš¨čera se v Paříži konala premiéra celovečerního filmu Miley a musím uznat že to muselo výt jako vždy..parádní.Ovšem musím podotknout,že šaty které má Miley na sobě jsou jaksi....divný.Nevím čím to je,ale nelíbí se mi,vůbec dokonce.No,Miley sluší skoor všechno ale tyhle jsou moc dlouhý a divný :D Možná by se hodily pro 40tiletou ¨herečku ale Miley vůbec nesednou!


Zac and His Mom at Tegel Airport in Berlin (27.4.)

28. dubna 2009 v 20:56 Zac Efron
Podívat se můžeme na fotky Zaca a jeho maminku Starlu,jak byli včera,27.dubna spatřeni na letišti Tegel v Berlíně. Zacovi to jako obvykle sluší,ale mohl by si někdy vzít jinou barvu než černou a šedivou....


Miley Cyrus - Shopping in Paris (27.4.)

28. dubna 2009 v 20:49 Miley Cyrus
Miley včera samozřejmě jako správná celebrita vyrazila na nákupy,a to do Paříže,kde měl včera premiéru její celovečerní film Hannah Montana ; The Movie,jako v ostatních zemích....Je známo,že si zašla do Champs Elysees.Nicméně jí to moc slušelo :)


Demi> at BBC Radio One Studios in London (26.4.)

28. dubna 2009 v 20:30 Demi Lovato
Super brýle! Fakt nápadný :D


In Paris>26.4.

28. dubna 2009 v 20:23 Miley Cyrus
Moc jí to sluší...ta bavlněná Hippies čelenka...boží :) Omlouvám se,že jsem Candids nepřidala včera,ale nebyl čas :(No konečně!

27. dubna 2009 v 22:06 Žvásty paní domácí
Jujky lidi já vážně nestíhám :D Dvě hodiny jsem pracovala na Líčení aneb Mé nejoblíbenější místo,jako to je stejně postel xD Tak jsem si něco vymyslela sem to hodim,jako já vůbec nevěděla co psáát :D

No super,nejde mi to vytisknout,22:06 mám co dělat áá musim to přepsat růčo :D


Mé nejoblíbenější místo

Asi před pár lety jsem navštívila místo poblíž Krkonoš.Netušila,jsem však,že se stane mým nejmilejším místem..Jedná se o Příchovice,jezdím tam skoro každý rok už pět let ,jak na zimní prázdniny tak i na jarní. A na jaře jsem spatřila místo,které mám moc ráda.Tím místem jsou Mumlavské vodopády. Stovky stromů kolem vypadají jako nehybné sochy,kterým vítr našeptává ty nejtajnější tajemství,desítky zlatých paprsků slunce proniká do nejmenších skulinek větví jako tisíce zlatých mincí.,Vdechuji nádhernou vůni lesa,dokonce cítím i houby,jejichž vůně se line podél cesty vedoucí k vodopádům. A jsme tady,místo,které mě tak uklidňuje.Před sebou vidím nádherné vodopády,jejichž každá kapka vody vypadá pod pronikajícími paprsky slunce jako ta nejnádhernější perla,vypadá to,jako kdyby vodopád křičel,je tak hlučný a přitom tak nádherný.Pozoruji ho z dřevěného můstku,z kterého je na něj krásný pohled. Stojím tam docela dlouho,než si všimnu,že se nade mnou začínají stahovat mračna,najednou to vypadá všechno tak tmavě,jako kdyby někdo vylil na oblohu černou temperu,a co nevidět začíná pršet. Zpod stromů se objevili první kapky a já odcházím pryč.Nevadí,brzy se sem zase vrátím,vždyť tu všechno na mě počká,příroda mi nikam neuteče