Říjen 2007

High school musical-EVERYDAY

31. října 2007 v 16:52 | Gabriela
FAKT NEJ NEJ NEJ PÍSNIČKA NA SVĚTĚ.TADY MÁTE VIDEJKO.

Vanessa Hudgens-SAY OK!

31. října 2007 v 16:40 | Gabča Lilly

Vadí nevadí-J.W.

28. října 2007 v 17:00 | Gabrielle
VADÍ NEVADÍ
Jmenuju se Tracy Beakerová a tahle knížka je celá o mně. Je to ta nejneuvěřitelnější napínavá srdcervoucí četba, jakou si dokážete představit. Fakticky. A vsadím se, že až ji uvidí nějaký filmový magnát, tak ji okamžitě zfilmuje a já v tom filmu budu hrát hlavní roli, takže se stanu slavnou filmovou hvězdou (přesně jako moje máma). Myslím, že by Petr v mém filmu mohl mít nějaký psí štěk. Ale v žádném případě Luisa nebo Justina. To ani náhodou! Mandy by k tomu filmu mohla napsat scénář. Mandy je... Tak víte co? Jestli chcete vědět, kdo je Mandy, radši hned otevřete knížku a přečtěte si to sami. Je tam něco pro zasmání, sem tam nějaké neslušné slovo a taky věci, které vás určitě rozpláčou, a vůbec, myslím, že je to prostě nejlepší knížka na světě. A proč bych si to nemohla myslet, když jsem ji pomáhala psát?

Můj názor:Tuhle knížku jsem nečetla,takže nemůžu posoudit jaká je.

Všude dobře,doma nejlíp

28. října 2007 v 16:50 | Gabrielle
VŠUDE DOBŘE DOMA NEJLÍP
Obálka: Všude dobře, doma nejlíp
Jmenuju se Tracy Beakerová a nejradši ze všeho hraju Vadí nevadí, protože se žádného příkazu neleknu a vždycky vyhraju. A vám radím, abyste radši nezkoušeli říkat, že tohle není nejlepší knížka na světě!

Myslela jsem si, že budu žít se svou pěstounkou Mandy šťastně až do smrti. Dovolte, abych se zasmála! Vůbec to tak nedopadlo. Mandy je hrozně lakomá a přísná. Nechce mi kupovat značkové oblečení a kvůli tomu se mi děti ve škole posmívají. Takže se nedivte, že chodím za školu. Mám takové tajné místo, kde se scházím s dvěma kluky, Alexandrem a Fotbalem. Hrajeme spolu Vadí nevadí - a já vždycky vyhraju. Protože jsem ze všech nejlepší. Fakticky!

Můj názor:Suuuppperr knížka.Lola Rose-Jacqueline Wilsonová

28. října 2007 v 16:45 | Gabrielle
Lola Rose
Jacqueline Wilsonová
překlad: Daniela Feltová
Vyšla 21.9.2004
stran: 240

Když už to doma začne být moc nebezpečné, musí si Jani, její mamá a malý bráška Johnny rychle sbalit všechny věci a utíkat uprostřed noci z domova. Přestože mají strach, že je táta chytne, cesta do Londýna a pobyt v hotelu vypadají zpočátku jako velké báječné dobrodružství. Dokonce si všichni změní jména a z Jani se stává skoro dospělá a děsně cool Lola Rose!

Život Loly Rose ale není tak krásný jako nové jméno. Nelíbí se jí ani mámino nové zaměstnání ani její nový přítel, z kluků ve škole také není moc nadšená. A když musí máma jednoho dne jít do nemocnice, Lola Rose je nucena chovat se daleko dospěleji, než se ve skutečnosti cítí.
Můj názor:Fak úža knížka,ale rozhodně neni pro ty,co neradi čtou,je docela tlustá.

Váš názor:Tak pište pište.

Průšvihářky-Jacqueline Wilsonová

28. října 2007 v 16:42 | Gabrielle

Průšvihářky

Obálka: PrůšvihářkyPrůšvihářky
Mandy se ve škole posmívají snad od prvního dne první třídy. Proto má takovou radost, když si ji drzá, suverénní a veselá Linda vybere za svou kamarádku. Máma z toho není moc nadšená, protože Linda je podle ní pěkná průšvihářka a má na Mandy špatný vliv. Zato Mandy si je jistá, že ji Linda může dostat jedině z průšvihu, a ne do něj… anebo je to naopak? Kimina parta by si měla dát pozor! Linda jim ukáže! Je teď moje kamarádka.

Můj názor:Super knížka,taky doporučuju a hezky se čte.

Váš názor:Pište pište

Anděl Vicky-Jacqueline Wilsonová

28. října 2007 v 16:39 | Gabrielle
Anděl Vicky (Vicky Angel)
překlad: Daniela Feltová
"Vypadáš, jako bys viděla ducha!"
Vyjde 1.10 2007


Pro Vicky, nejlepší kamarádku Jade a nejoblíbenější dívku ze třídy, nepřehlédnutelnou, energickou a plnou života, je vlastní smrt natolik nepodstatná okolnost, že ji nedokáže úplně vyřadit ze života. Ať už se Jade učí, běhá na hřišti nebo se opatrně snaží navázat nová přátelství, dává jí Vicky svou přítomnost neustále najevo…
Můj názor:JE TO TA NEJ NEJ NEJ KNÍŽKA NA SVĚTĚ.DOPORUČUJU.ALE HODNĚ SMUTNÁ.
Váš názor:Pište,pište

Moje nej. spisovatelka

28. října 2007 v 16:35 | Gabrielle
Tak tady do týhle rubriky budu dávat knížky,o čem jsou,kdy vyjdou,moje názory na ně,......


No,tak moje nej spisovatelka je JACQUELINE WILSONOVÁ(čti:DŽEKLIN WILSONOVÁ)

Mám od ní už asi 2O knížek a je naprosto suprová.Doporučuju například od ní knížku ANDĚL VICKY,FAKT BOMBA, chtělo se mi u toho brečet,ale jinak bomba.

Gabrielle

Kec....nemyslíte?

27. října 2007 v 15:34 | Gabrielle

Hmyz nad hlavou? To jsou špióni CIA!

Hmyz nad hlavou? To jsou špióni CIA!


Lítá kolem vás hmyz? Třeba vás sleduje CIA! Americká tajná služba totiž už delší pracuje na vývoji hmyzu, třeba motýlů, který by na dálku ovládala svými povely, aby zlepšila špionážní operace.
Takoví hmyzí mikrošpióni údajně už fungují. Podle některých zpráv si jich nad svými hlavami všimli lidé protestující proti válce a zbrojení v New Yorku a Washingtonu. Jednou z nich je například studentka Vanessa Alarcon, která se minulý měsíc zúčastnila demonstrace v americké metropoli.
"Najednou jsem někoho slyšela zvolat: Proboha, podívejte se na tohle! Vzhlédla jsem a říkala jsem si ´k čertu, co to má znamenat´. Nad hlavami létalo něco jako malá helikoptéra, nebo vážka. Ale nemyslím si, že to byl nějaký hmyz," řekla studentka deníku Washington Post.
Právník Bernard Crane, který byl na stejné akci, ji doplnil: "Nikdy v životě jsem něco podobného neviděl. Na vážky to bylo velké. Přemýšlel jsem, jestli je to mechanické, nebo skutečně něco živého."

CIA na tom dělá už léta
Všichni svědci tvrdili, že domnělé vážky létaly ve skupině. To však podle entomologů tento hmyz nedělá. Zároveň však Jerry Louton, expert z Národního muzea přírodní historie prohlásil, že Washington je přirozeným domovem velkých vážek. Jak to tedy je? Byly to robotické vážky, první předzvěst malých špiónů z dílny CIA?
Nebylo by to koneckonců nic divného, CIA už v sedmdesátých letech vyvíjela tajně mechanické vážky. Jenže od celého projektu ustoupila, když tzv. "insectothopter" nebyl schopen čelit bočnímu větru…
CIA nikdy oficiálně nepřiznala, že by ve vývoji malých létajících potvůrek pokračovala, řada indicií tomu ale nasvědčuje. Vědci financovaní CIA jdou totiž dvěma cestami. Jednak zkoušejí skutečnému živému hmyzu implantovat kontrolní miniplatformy, díky nimž je budou moci na dálku ovládat, za druhé vyvíjejí miniaturní bezpilotní letouny velikosti hmyzu.
Stále je tu však řada překážek. Nejen technických, ale i přírodních. Jak třeba zabránit hladovým ptákům, aby celou tu mininádheru nesezobli jako malinu. A jaká pak byla celá slavná CIA…?
=D zdroj:magazin.cz

ÚÚÚÚža klíčenky

20. října 2007 v 15:39 | Gabrielle
Baby Raccoon Purse Charm/Car OrnamentHappy Horsey Purse Charm/Car Ornament
Naprosto úžasný klčenky!!! Fakt moc!

Super hippies pásky

20. října 2007 v 15:35 | Gabrielle

ELSEWARES // Independent Art & Design - belt buckle - accessories - modern Stylehive BM 30264 from elsewares.comELSEWARES // Independent Art & Design - belt buckle - accessories - modern Stylehive BM 30264 from elsewares.com
Opět Elsewares.......mno co dodat!! Prostě krááááááásný!! Jukněte i na další!!

FIZZBEE

20. října 2007 v 15:33 | Gabča
Fizzbee je new kolekce mladé módy od Bati. Můžeš si vybrat baleríny, tenisky nebo žabule v mnoha barvách!! Potřebuješ zkombinovat doplňky?? No problem xD Vyber si Fizzbee tašky, trika, šaty, župany nebo ručníky. Vládnou exotické syté barwy, květinowé potisky, káro a proužky. Líbí se i Ewě Farné, která se stala twáří této značky!Tak pokud hledáš trendowé botky na toto léto, rozhodně se staw u Bati a wsaď se, že si určitě něco od této cool značky wybereš! Tady ti předstawujeme botky, na oblečení a doplňky budeš muset mrknout w obchodě...xD
Nech se inspirowat a buď orginální s Fizzbee!!

Fotky Ashlee 2

19. října 2007 v 16:34 | Gabrielle

Fotky Ash 1

19. října 2007 v 16:33 | Gabrielle
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image


Fotky Jess 2

19. října 2007 v 16:29 | GabrielleFotky Jess 1

19. října 2007 v 16:26 | Gabrielle
Jessica-Simpson-nwp02.jpg

Super fotky Parisky

19. října 2007 v 16:20 | Gabrielle